Nasze rozwiązania

Dashboardy

Naszym konikiem jest wizualizacja danych – wierzymy , że dzięki nim widać więcej i prawdziwiej. Zajmujemy się zarówno tworzeniem architektury baz danych, ich integracji, jak i projektujemy oraz wykonujemy dashboardy (w tableau czy power bi).

Outsourcing raportowania sprzedaży

Proponujemy Ci skorzystanie z naszych zasobów, aby odciążyć zespół żmudną pracą przy stworzeniu, jak i utrzymaniu raportów sprzedażowych, czy to sell in, czy sell out. Twój zespół przede wszystkim musi mieć czas na ich analizę i wyciąganie wniosków, my zajmiemy się wszystkim innym.

Strategia zarządzania danymi, data quality

Odkryj moc skutecznych strategii zarządzania danymi, zapewniając jakość danych i optymalizując podejmowanie decyzji dzięki naszym usługom eksperckim.

Hurtownie danych

Uwolnij pełny potencjał swoich danych dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom w zakresie hurtowni danych, zapewniając scentralizowane, niezawodne i dostępne źródło informacji dla Twojej firmy.

Systemy wspierające podejmowanie decyzji

Nasze doświadczenie technologiczne pozwala na integrację stworzonych przez nas narzędzi z systemami i procesami klienta, jak również implementację algorytmów w ramach narzędzi i procesów klienta.

Powiedz nam czego potrzebujesz

Wyślij prosty brief, w którym opowiesz nam o swoich potrzebach, a my
stworzymy dla Ciebie spersonalizowane i wszechstronne rozwiązanie.