Stań się częścią naszego prawie 50 - osobowego zespołu ludzi o wielu talentach: matematyków, socjologów, psychologów, etnologów, informatyków oraz innych specjalistów.

Dbamy o dobrą atmosferę

Korzystając z podejścia Gallup Strength Finder zidentyfikowaliśmy nasze mocne strony – są nimi myślenie strategiczne oraz umiejętność budowania dobrych relacji. Bardzo dbamy, żeby owe mocne strony nieustannie rozwijać. Nie spotkasz wśród nas osób nastawionych na rywalizację, spotkasz za to mądre osoby otwarte na: współpracę, wzajemne pomaganie sobie, inspirowanie się i gotowość do ciągłego rozwoju.

Wiemy, że możemy na sobie polegać

Szczególnie ważne jest dla nas wzajemne wsparcie oraz poczucie odpowiedzialności za to, co się robi. Nasza praca to efekt harmonijnej współpracy i tego, że możemy na sobie polegać.

Tutaj każdy jest wyjątkowy

Na każdego członka zespołu patrzymy indywidualnie – u nas nie ma limitów wynikających z siatek płac, czy minimalnej liczby lat do awansu. Doceniamy chęć rozwoju, umiejętność brania odpowiedzialności, zaangażowanie, chęć pomocy innym i dobrą organizację pracy.

Oferujemy elastyczny model pracy

W naszym zespole pracują zarówno studenci, jak i osoby z 30 letnim doświadczeniem. Z różnych miast, a nawet krajów. Są to osoby o zróżnicowanym wykształceniu: matematycy, socjolodzy, psycholodzy, etnolodzy, informatycy oraz inni specjaliści (badacze jakościowi, badacze ilościowi, data scentist). Oferujemy pracę zdalną, w modelu hybrydowym, a także w niepełnym wymiarze godzin.

Otwarte pozycje